lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Sony

Zasilacze do laptopów marki Sony

Zakup nowego zasilacza do komputera przenośnego, stanowi duże wyzwanie. Ciężko jest znaleźć produkt, który spełniałby wszystkie postawione przez nas wymagania. Oryginalny asortyment Sony jest dosyć drogi, a proponowane przez firmy zasilacze zamienne, nie zawsze wzbudzają nasze zaufanie. Wiele firm nie oznacza dobrze produkowanych przez siebie ładowarek, stąd klienci nie wiedzą, czy będą one kompatybilne z posiadanym przez nich laptopem.

W x- batt znajdziesz dobre jakościowo zamienniki zasilaczy do osobistych komputerów Sony, kompatybilne ze wszystkimi modelami laptopów tej popularnej marki. Dobrze dobrana ładowarka, będzie gwarancją bezpiecznej pracy komputera, bez nagłych skoków napięć, które mogą prowadzić nawet do utraty ważnych danych. Proces ładowania wpływa w dużej mierze na żywotność baterii, która jest niezbędnym wyposażeniem dla wszystkich tych, którzy z laptopa będą korzystać w przenośny sposób.

Dokonując wyboru zamiennej ładowarki, warto zwrócić szczególną uwagę na rozmiar i kształt wtyczki zasilającej. Produkty x – batt są wyposażone w okablowanie, pasujące wymiarami do laptopów Sony, dzięki czemu nasz zasilacz nie będzie odłączał się od gniazda zasilającego.

Wszystkie produkty dostępne w ofercie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. W raz z okablowaniem, do zestawu dołączona jest instrukcja użytkowania oraz karta gwarancyjna, uprawniająca do pełnej, 2 letniej gwarancji. Proces wymiany i naprawy asortymentu odbywa się systemem „od drzwi do drzwi”, który w razie awarii, pozwala uniknąć naszym klientów jakichkolwiek dodatkowych kosztów.  

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Sony PCG-31311M.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu