lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Samsung

Zasilacze do laptopów marki Samsung

Koncern Samsung jest jednym z największych przedsiębiorstw południowokoreańskich, które specjalizują się w produkcji sprzętu komputerowego i elektronicznego. Przenośne komputery Samsung charakteryzuje wysoka jakość, solidne podzespoły oraz stabilna praca. Dobry laptop wymaga bezpiecznego i odpowiednio dopasowanego zasilacza, który pozwoli na wydajne użytkowanie.

Zasilacz jest jednym z najważniejszych dodatkowych podzespołów komputera, który w dużej mierze wpływa na komfort użytkowania. Urządzenie elektryczne dostarcza energii do baterii komputera, która odpowiednio naładowana, umożliwi pracę z dala od bieżącego źródła energii. Każdy, kto wykonuje prace związane z przetwarzaniem danych wie, jak ważne jest ich bezpieczeństwo, a odpowiednio dobrany zasilacz zamienny chroni przed nagłym rozładowaniem baterii i utratą pracy, która często zajęła wiele godzin.

Jednym z najważniejszych parametrów zasilacza jest jego moc, przez którą określa się ilość energii, która jest dostarczana do komputera. Sprzęt o odpowiednim natężeniu, zapewni odpowiednie ładowanie baterii, która żywotność tym samym wydłuży się.

Wybierając zamiennik ładowarki do laptopa Samsung, warto zwrócić także uwagę na okablowanie, jego długość oraz typ wtyczki. Produkty z oferty sklepu x – batt są kompatybilne z wieloma laptopami marki Samsung, dzięki czemu nie musisz ponosić dodatkowych kosztów dostosowania zasilacza. Na zakupioną ładowarkę udzielimy pełnej 24 miesięcznej gwarancji, odbywającej się w wygodnym dla klientów systemie DOOR – TO – DOOR, który pozwala na bezpłatną naprawę sprzętu, odbiór spod wskazanego adresu i ponowne dostarczenie w to samo miejsce.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Samsung NP-R522-JS01PL.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu