lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Nec

Zasilacze do laptopa marki Nec

Zasilacz stanowi jeden z najważniejszych dodatkowych podzespołów komputera. Jest źródłem energii, dostarczanej do baterii, która pozwala na przenośną pracę laptopa. Każdy, kto korzysta ze swojego sprzętu z dala od bieżącego źródła energii, wie jak ważny jest prawidłowy proces ładowania, zapewniający stabilną i wydajną pracę.

Zamienne zasilacze do laptopów Nec dostępne w naszej ofercie, pochodzą od sprawdzonego producenta Suntekk. W raz z zakupioną ładowarką otrzymasz w zestawie kabel zasilający, o parametrach odpowiadających Twojemu laptopowi Nec. Niejednokrotnie zdarza się, że nasz nowy zasilacz ma wtyczkę innego rozmiaru niżeli gniazdo ładowania w komputerze, a nawet niewielka różnica może mieć negatywny wpływ na wydajność baterii. Dokonując zakupu nowej ładowarki w sklepie x – batt, unikniesz tego problemu, gdyż wszystkie z dostępnych produktów są kompatybilne z komputerami marki Nec.

Jednym z najważniejszych parametrów zasilacza, decydujących o sprawności produktu jest jego moc. Zamienne ładowarki x – batt posiadają moc, odpowiadającą wymaganiom sprzętowym laptopów Nec. Zbyt mała wartość może być powodem niedostatecznego naładowania baterii, prowadzącego do wyłączania komputera i technicznych awarii.

Całość asortymentu w sklepie x – batt jest objęta gwarancją, w wygodnym dla klientów systemie DOOR – TO – DOOR. Okres obowiązywania gwarancji dla zamiennych zasilaczy wynosi 24 miesiące, w tym czasie w razie awarii odbierzemy bezpłatnie produkt z Twojego domu, a następnie ponownie do niego dostarczymy. W razie zakupu niepasującego produktu, istnieje możliwość bezpłatnej wymiany na inny, który również darmowo dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: NEC Versa M540.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu