lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki MSI

Zasilacze MSI

MSI to jedna z największych i najbardziej znanych firm, zajmujących się wytwarzaniem sprzętu dla graczy i innych użytkowników. W swojej ofercie, posiada rozwiązania przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i mniej zaawansowanych klientów.  

Laptopy i notebooki firmy MSI wyróżniają się przede wszystkim, dobrej jakości podzespołami, dzięki którym praca przy komputerze wznosi się na zupełnie nowy, wyższy poziom. 

Jeżeli zależy Ci, na podtrzymaniu dobrej i stabilnej pracy swojego laptopa MSI, musisz zadbać o dobrą baterię i zasilacz. Ładowarka, która jest już zużyta i wyeksploatowana nie zapewni wydajnej pracy i odpowiedniego naładowania baterii. Akumulator, który nie będzie dobrze naładowany, będzie częściej się rozładowywał i szybciej straci swoje pierwotne parametry.

W X-batt zakupisz wysokiej klasy zamiennik ładowarki do Twojego laptopa MSI, dzięki czemu przy awarii oryginalnego sprzętu nie utracisz jego technicznych możliwości.

Nasze zamienniki charakteryzują parametry odpowiadające oryginałom, nie musisz obawiać się więc o to, że zakupiony zasilacz nie będzie kompatybilny z Twoim sprzętem lub jego moc znamionowa będzie inna niż realna.

Wybierając nasze zasilacze do laptopów marki MSI, zapomnisz co to przegrzewanie, gdyż każdy egzemplarz ma wbudowane specjalne zabezpieczenia przeciwzwarciowe oraz kontroler temperatury. Na zakupiony sprzęt udzielamy 24-miesięcznej gwarancji w systemie w systemie „ od drzwi do drzwi”, w razie problemów pozwoli na darmową naprawę, lub wymianę produktu. W zakupionym zestawie znajdziesz oryginalny kabel zasilający, umożliwiający użycie produktu, tuż po jego dostarczeniu.

W naszej ofercie dostępne są zasilacze do laptopów: MSI Titan, MSI Apache, MSI CX61, MSI S20

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: MSI GE60 2OC.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu