lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Lenovo

Zasilacze do laptopów marki Lenovo

Lenovo to stale rozwijające się chińskie przedsiębiorstwo, które posiada w swojej ofercie komputery osobistego użytku. Zasilacz baterii jest niezbędnym produktem, dla wszystkich tych, którym zależy na przenośnym wykorzystywaniu swojego laptopa. Odpowiednio dobrana zamienna ładowarka zagwarantuje stabilną i komfortową pracę, bez konieczności nagłego skorzystania z energii elektrycznej.

Przy wyborze zamiennika do swojego laptopa Lenovo powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kompatybilność sprzętu. W ofercie x – batt znajdują się produkty dopasowane mocą, natężeniem i okablowaniem do laptopów marki Lenovo. Dzięki temu zamówiony zasilacz, jest zdatny do użytku tuż po dostarczeniu, bez konieczności dokupywania kabla i zmiany wtyczki.

Moc zamiennych zasilaczy odpowiada wymaganiom sprzętu Lenovo, co jest bardzo ważne dla naszego komputera. Ładowarki o niższej mocy niż wymagana są obciążone, co skutkuje wydłużeniem procesu ładowania, nawet do kilku godzin. Wpływa to niekorzystnie na żywotność baterii, a nawet prowadzi do jej trwałego uszkodzenia. Sprawa podobnie ma się z natężeniem, warto wybrać zamiennik zasilacza opowiadający wymaganiom sprzętowym, gdyż ten źle dobrany nie dostarcza odpowiedniej ilości prądu. Tym samym zwiększa się ryzyko nagłego rozładowania baterii oraz technicznych awarii.

Nasze zamienniki baterii do laptopów Lenovo są objęte 2- letnią gwarancją, która odbywa się na korzystnych dla klientów zasadach. Uszkodzone produkty odbieramy bezpłatnie spod wskazanego adresu, naprawiamy lub wymieniamy na nowe, a następnie dostarczamy w to samo miejsce. Cały proces odbywa się bez żadnych dodatkowych kosztów z Państwa strony.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Lenovo B590.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu