lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki IBM

Zasilacze do laptopów marki IBM

IBM to jedno z najstarszych światowych przedsiębiorstw, które zajmują się produkcją oprogramowania i elektroniki użytkowej. Produkty firmy znane są w ponad 170 państwach, gdzie cieszą się dużą popularnością. Przez klientów decydujących się na zakup komputerów osobistych, marka jest chwalona przede wszystkim za wytrzymałe i solidne podzespoły, zapewniające wydają pracę.

Zasilacze do laptopów nie są produktem „ na lata”, ale takim, który nie zależnie od użytkowania będzie po pewnym czasie wymagał wymiany na nowy. Na rynku jest dostępna szeroka gama ładowarek, które charakteryzują się różnymi parametrami i jakością wykonania. Decydując się na zakup zamiennika, powinniśmy postawić na ten ze sprawdzonego źródła, który zapewni bezpieczną i wydają pracę komputera.

X- batt oferuje zamienniki zasilaczy o parametrach dopasowanych do wszystkich modeli laptopów IBM, dzięki czemu nie musisz martwić się nieodpowiednim dopasowaniem produktu. Dobrze dobrana ładowarka jest gwarancją poprawnej i wydajnej pracy komputera, bez skoków napięcia i nagłego resetowania sprzętu. Laptop jest narzędziem pracy, na którym często przechowujemy ważne dane, będące wynikiem kilkugodzinnej analizy. Wybierając jeden z zamiennych zasilaczy dostępnych w ofercie sklepu x – batt masz pewność, że otrzymasz dobry jakościowo produkt, wyposażony w okablowanie z wtyczką pasującą do Twojego laptopa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszym klientów, wprowadziliśmy wygodny system gwarancyjny w systemie DOOR – TO – DOOR. Na każdy z zamówionych u nas zasilaczy otrzymasz pełną 24 miesięczną gwarancję, produkt bezpłatnie odbierzemy z Twojego domu, a po naprawie dostarczymy w to samo miejsce.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: IBM T60 6373.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu