lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki HP

Zasilacze do laptopów marki HP

HP zajmuje drugie miejsce, na liście światowych koncernów zajmujących się produkcją sprzętu komputerowego. Użytkownicy laptopów tej marki, określają je, jako perfekcyjne i zapewniające wydajną pracę. Z czasem jednak nawet najlepsze produkty zużywają się i wymagają wymiany, jak w przypadku zasilaczy do baterii. Będąc w posiadaniu sprzętu klasy HP, warto wybrać solidny zamiennik ładowarki, który pozwoli na utrzymanie wysokich standardów pracy.

Zasilacz stanowi źródło zasilania każdego komputera przenośnego, dlatego ważne jest, aby był idealnie dopasowany i wykonany z solidnych materiałów. W x- batt zakupisz produkty najwyższej jakości, bezpieczne i trwałe, które wydłużą czas eksploatacji komputera. Solidne podzespoły elektryczne wykorzystane w zasilaczach marki Suntekk, zmniejszają ryzyko wystąpienia awarii, a dodatkowo użyte zabezpieczenia są gwarancją stabilnej pracy.

Każdy z dostępnych w ofercie sklepów zamienników zasilaczy jest nowy i fabrycznie zapakowany, a do zestawu dołączony jest kabel zasilający. Opis produktów zawiera precyzyjne dane, zawierające informację o napięciu, natężeniu, mocy maksymalnej oraz wymiary wtyczki, dzięki czemu masz pewność, że wybierzesz ładowarkę kompatybilną ze swoim laptopem.

Wybór zamiennego zasilacza nie powinien być przypadkowy, bowiem to on w dużej mierze odpowiada za bezpieczeństwo pracy oraz zgromadzonych danych. Źle dopasowany może stać się przyczyną poważnych uszkodzeń komputera. Jeśli masz wątpliwości dotyczące zamawianego produktu, skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie. W trosce o wygodę użytkowania zamiennych zasilaczy ze sklepu x-batt, na zamówiony produkt udzielamy 24 – miesięcznej gwarancji, realizowanej w systemie DOOR – TO – DOOR. Oznacza to, że wszelkie powstałe niedogodności naprawimy na swój koszt, odbierając je z Twojego domu, a następnie dostarczymy w to samo miejsce.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: HP dv6-6b15ew.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu