lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Fujitsu-Siemens

Zasilacze do laptopów marki Fujitsu Siemens

Fujitsu Siemens to popularna na kilku kontynentach japońska spółka, działająca w szeroko pojętej branży IT. Przedsiębiorstwo jest znane przede wszystkim z wytwarzania dobrej jakości komputerów osobistych, które są często wybierane przez klientów indywidualnych i biznesowych.

Większość z nas nie przykłada należytej uwagi do wyboru zasilacza baterii w laptopie. Wydaje się nam, że ważne jest to jaki mamy procesor, kartę graficzną i inne peryferia, a ładowarka jest sprawą drugorzędną. Zamienniki zasilaczy niekompatybilne z komputerem, są powodem nieodpowiedniego naładowania baterii, powodującego nagłe wyłączanie sprzętu, które często prowadzi do trwałych awarii. W ofercie x – batt znajdują się dobre jakościowo zamienne zasilacze do wszystkich modeli laptopów Fujitsu Siemens. Robiąc zakupy w naszym sklepie, nie musisz obawiać się niedopasowania produktu, gdyż każda z ładowarek jest dokładnie opisana, podane jest natężenie, napięcie oraz moc maksymalną. Jednocześnie wszystkie wymiany towaru, wynikającego ze złego dopasowania są darmowe.

Dobierając zasilacz warto upewnić się, czy dołączony do niego kabel wraz z wtyczką, będą kompatybilne z naszym komputerem. Na rynku dostępnych jest wiele rodzaju końcówek i wtyków, które nieodpowiednio dobrane wpłyną na obniżoną sprawność baterii. W x- batt, wraz z wybranym przez siebie zasilaczem, otrzymasz kabel zasilający, pasujący rozmiarem do gniazda w Twoim laptopie Fujitsu Siemens.

Na zakupiony zamiennik zasilacza otrzymasz 24 – miesięczną gwarancję, która przez cały czas obowiązywania jest wykonywana w wygodnym dla klientów, darmowym systemie. Po kontakcie z naszym konsultantem, wyślemy do Twojego domu kuriera, który najpierw odbierze towar, a po naprawie lub wymianie dostarczy go w to samo miejsce.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Fujitsu-siemens Amilo Li1718.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu