lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Dell

Zasilacze Dell

Dell to amerykańska korporacja, zajmująca się produkcją komputerów i urządzeń peryferyjnych. W 2013 roku spółka znalazła się na 51 miejscu rankingu Fortune 500, co świadczy o wysokiej jakości produkowanego sprzętu. Użytkownicy laptopów Dell, cenią je przede wszystkim za niezawodność i gotowość do pracy w każdym miejscu. Przy sprzęcie komputerowym tej klasy, obowiązkiem jest wybór solidnego i trwałego zasilacza, który nie obniży komfortu pracy.    

Zasilacz często traktujemy z mniejszą dbałością niżeli sam komputer, co jest powodem jego częstych awarii.  Popsuty kabel, nadłamana wtyczka, czy nawet samo zgubienie ładowarki, stawia nas przed koniecznością zakupu nowego produktu. Przy wyborze zasilacza do laptopa Dell, powinniśmy postawić na sprawdzony produkt, który będzie służył nam długi czas.

Zasilacze marki Suntekk znane są w ponad 40 krajach, gdzie są jednym z najchętniej wybieranych zamienników ładowarek do baterii laptopów. Na topową pozycję wśród firm produkujących asortyment tego typu wpłynęły lata doświadczenia, oraz szczególna dbałość o swoich klientów. Zasilacze z oferty naszego sklepu wykonane są z dobrych jakościowo materiałów, zapewniających wysoki komfort użytkowania.  Wszystkie dostępne produkty kompatybilne z laptopami Dell  są odznaczone certyfikatem ISO 9001: 2008.

Wybierając nasze zasilacze do laptopów marki Dell, nie musisz obawiać się przegrzewania produktu, gdyż każdy egzemplarz ma wbudowane specjalne zabezpieczenia. Na zakupiony sprzęt udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.  W zestawie znajduje się również oryginalny kabel zasilający.

W naszej ofercie dostępne są zasilacze do laptopów: Dell 212N, Dell P06s, Dell P28F005 oraz innych popularnych modeli Dell.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Dell D620.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu