lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Compaq

Zasilacze do laptopów marki Compaq

Dostępne w ofercie x – batt zamienne zasilacze pochodzą od sprawdzonego producenta Suntek. Każda z ładowarek jest sprawdzana pod względem kompatybilności z laptopami Compaq, dzięki czemu masz pewność zakupu produktu idealnie dopasowanego do Twojego komputera. Dobrej jakości podzespoły i solidna elektronika są gwarancją bezpiecznego użytkowania, zasilacz będzie dłużej sprawny, a dostarczany przez niego prąd o stabilnym napięciu wpłynie pozytywnie na żywotność baterii.

Wybierając produkt zasilający, należy szczególną uwagę zwrócić na napięcie, podawane w voltach. Wartość powinna być identyczna jak ta podana na naszym laptopie, gdyż zarówno wyższe, jak i niższe napięcie może być przyczyną awarii sprzętu. Zamienniki ładowarek dostępne w x – batt mają parametry dopasowane do komputerów Compaq, nie musisz obawiać się zakupu produktu o napięciu innym niż wymagane. Na rynku znajduje się wiele końcówek zasilających, które są dopasowane do poszczególnych gniazd. Źle dobrany wtyk zasilający wpływa negatywnie na proces ładowania, a także przyczynia się do wyładowań baterii. Korzystając z oferty naszego sklepu, wraz z zakupionym zasilaczem otrzymują Państwo kabel zasilający, dopasowany do laptopa Compaq.

Większość z zamawianych produktów jest przechowywana w firmowym magazynie, co w znacznym stopniu usprawnia proces wysyłki. Zamówione przez klientów zasilacze wysyłamy niezwłocznie, aby szybciej dotarły w docelowe miejsce i cieszyły swoją niezawodnością. Dostawa na terenie Polski jest całkowicie bezpłatna, nie ponoszą Państwo również kosztów za wymianę towaru, zwrot oraz naprawy gwarancyjne. W razie jakichkolwiek problemów z zakupionym sprzętem wystarczy skontaktować się z x – batt, a my na swój koszt zamówimy kuriera, który odbierze zasilacz spod wskazanego adresu, a następnie dostarczy w to samo miejsce.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Compaq Presario CQ60.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu