lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Benq

Zasilacze do laptopów marki Benq

Benq jest przedsiębiorstwem działającym w sektorze produkcji sprzętu komputerowego, obecnym na rynku od ponad 30 lat. Laptopy z logo firmy Benq są coraz częściej wybierane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy.

Każdy zasilacz do baterii komputera, nawet ten z najwyższej półki nie jest sprzętem, który będzie zawsze sprawny. Naturalne jest, że czasem i ten podzespół komputera wymaga wymiany. Stajemy wówczas przed koniecznością zakupu nowego zasilacza i niejednokrotnie rozważamy kupno zamiennika. W ofercie x – batt znajdziesz zamienne zasilacze w korzystnej cenie, nieodbiegające jakością od oryginalnych produktów.

Odwzorowanie oryginalnych modeli jest gwarancją odpowiedniej i stabilnej pracy Twojego komputera. Zamienniki ładowarek do laptopów Benq z oferty naszego sklepu są bezpieczne i trwałe. Dokładne parametry, podane w opisach pozwalają na odpowiednie dopasowanie produktu. Natężenie, napięcie oraz moc maksymalna odpowiadają oryginalnym modelom, dzięki czemu klient nie musi obawiać się o swój sprzęt. Zasilacze o zbyt małej mocy i niedopasowanej rozmiarowo wtyczce, mogą prowadzić bowiem, do groźnych awarii baterii i laptopa.

W zestawie z zasilaczem znajduje się kabel zasilający wraz z wtyczka, kompatybilną z laptopami Benq. Dobrze dopasowana wtyczka, zapobiega odłączaniu kabla podczas procesu ładowania, który to mógłby być przyczyną nagłego rozładowania naszego sprzętu, a nawet utraty cennych danych gromadzonych na komputerze.

W trosce o naszych klientów, na każdy zakupiony zamiennik zasilacza do laptopów Benq oferujemy pełną 2- letnią gwarancję, w systemie „ od drzwi do drzwi”. Przez cały okres obowiązywania gwarancji zapewniamy bezpłatny odbiór produktu, naprawę lub wymianę na nowy egzemplarz i dostarczenie pod ten sam adres. 

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Benq JoyBook R56.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu