lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Asus

Zasilacze do laptopów marki Asus

Pierwsze laptopy firmy Asus pojawiły się na rynku około 20 lat temu, przed ten czas firma doskonali swoje produkty, wprowadzając do oferty coraz to nowsze rozwiązania. Obecnie asortyment przedsiębiorstwa obejmuje zarówno komputery osobiste, jak i smartfony, notebooki, monitory, płyty główne i inne peryferia.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że do kupna nowego zasilacza, który będzie kompatybilny z laptopem, nie wystarczy wpisanie w wyszukiwarkę Google odpowiedniego hasła. W wynikach wyszukiwania pojawi się bowiem duża ilość produktów, a zwykły użytkownik będzie miał problem z wyborem odpowiedniego. Zamienne zasilacze dostępne w sklepie x- batt mają parametry odpowiadające oryginalnym zasilaczom Asus, dzięki czemu dobrze się sprawdzają.

Zasilacze są zazwyczaj traktowane z mniejszą dbałością niż sam laptop, przez naszą nieuwagę często dochodzi do awarii sprzętu, powodującej konieczność zakupu nowej ładowarki. Podczas wyboru nowego produktu, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kilka parametrów, mających decydujący wpływ na poprawne zasilanie.

Napięcie zamiennego zasilacza, musi zgadzać się z tym, które podane jest na oryginalnej ładowarce. Mniejsza wartość, może być niewystarczającą do prawidłowego naładowania komputera, a co za tym idzie powodować nagłe przerwy w jego pracy. Przez natężenie, rozumie się natomiast wartość, określającą maksymalny prąd, który może być wykorzystany przez zasilacz.

Każdy z zamiennych zasilaczy zakupionych w sklepie x- batt jest objęty pełną 24 – miesięczną gwarancją, wykonywaną w wygodnym dla klientów systemie DOOR – TO – DOOR. W razie awarii sprzętu zasilającego, zamówiony przez nas kurier odbierze produkt z Twojego domu, a następnie dostarczy w to samo miejsce.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Asus X93.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu