lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Apple

Zasilacze do laptopów marki Apple

Apple jest dużym amerykańskim przedsiębiorstwem, działającym na rynku od przeszło 40 lat. Grono użytkowników sprzętu elektroniki użytkowej Apple stale rośnie, a jednym z najczęściej wybieranych produktów są przenośne komputery osobiste. W raz z ich rosnącą sprzedażą, zwiększa się zapotrzebowanie na solidne zamienniki zasilaczy baterii, które pozwolą na utrzymanie wysokiego komfortu pracy na komputerze.

Najczęstsze powody kupna nowego zasilacza to awaria starego sprzętu, wiążąca się
z koniecznością wymiany produktu lub chęć posiadania dodatkowej ładowarki, którą będziemy mogli zostawić chociażby w pracy. Technologie stosowane przez producentów przenośnych komputerów nie są zestandaryzowane, każda marka posiada odrębny tym gniazda ładowania, który wymaga określonej wtyczki zasilacza. W
x – batt znajda Państwo zamienniki ładowarek do laptopów Apple, kompatybilne ze swoim sprzętem.

Moc, natężenie, a także typ i rozmiar wtyczki odpowiadają oryginalnym modelom, dostarczają odpowiednią ilość energii, pozwalając tym samym dłużej cieszyć się stabilną pracą komputera. Produkty są fabrycznie nowe, a w zestawie znajduje się okablowanie, pozwalające na natychmiastowe użycie zasilacza.

W cenie produktu klienci x- batt otrzymują pełną 24 – miesięczną gwarancję, która wykonywana jest w systemie „ od drzwi do drzwi”. Przyjęte rozwiązanie jest wygodne dla klientów, gdyż w razie awarii sprzętu, nie ponoszą oni żadnych kosztów związanych z jego naprawą. Zamiennik zasilacza zostaje bezpłatnie odebrany spod podanego adresu, a następnie ponownie dostarczony w to samo miejsce. 

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Apple Macbook Pro 15 2008.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu