lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Zasilacze do laptopów marki Acer

Zasilacze do laptopów marki Acer

Acer to tajwańskie przedsiębiorstwo, oferujące rozwiązania z szeroko pojętego sektora usług IT. W ofercie firmy znaleźć można zarówno tablety, monitory, tablety, jak i wysokiej klasy komputery osobistego użytku. Sprzęt Acer, wymaga odpowiednio dobranych zasilaczy, które pozwolą utrzymać wysoki standard pracy, bez nagłych i niepożądanych rozładowań baterii.

Dobrze dobrany zamiennik zasilacza, powinien odpowiadać swoimi parametrami oryginalnym modelom. Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na rozmiar wtyczki, natężenie i moc, która nie powinna być mniejsza od wymagań sprzętowych. Podłączenie do laptopa Acer zamiennego zasilacza o zbyt małej mocy, może prowadzić do awarii, powstałej na skutek dostarczanie zbyt małej ilości prądu. Wybierając ładowarkę z oferty x- batt unikniesz tego problemu, gdyż znajdziesz u nas asortyment kompatybilny z większością modeli przenośnych komputerów Acer.

Rozmiar i kształt wtyczki również jest ważnym parametrem, gdyż ta powinna być idealnie dopasowana go gniazda zasilającego. Wymiary różniące się od oryginałów mogą spowodować odłączanie się kabla podczas zasilania, a co za tym idzie niedostateczne naładowanie baterii. Zamienne zasilacze x- batt zapewnią optymalny proces ładowania, który pozwoli na wygodną i bezproblemową pracę.

Producentem zamienników zasilaczy do laptopów Acer jest firma Suntekk, której produkty mają dobrą opinię wśród konsumentów. Większość asortymentu znajduje się na naszym magazynie, co znacznie przyśpiesza dostawę do domu klienta. W razie błędnego wybory zasilacza, oferujemy możliwość jego zwrotu, w terminie do 30 dni od zakupu lub jego bezpłatną wymianę na inny egzemplarz. System wymian, a także naprawy gwarancyjne odbywa się w systemie DOOR – TO – DOOR, polegającym na bezpłatnym odbiorze i ponownym dostarczeniu produktu.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Acer Aspire 5520.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu