lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Baterie do laptopów marki Toshiba

Baterie do laptopów Toshiba

Osobiste komputery przenośne są z założenia urządzeniami mobilnymi, przystosowanymi do pracy, bez stałego dostępu do energii elektrycznej. Każdy, kto pracował na laptopie wie, jak wygodne jest móc korzystać z niego w każdym, dowolnie wybranym miejscu.

Perfekcyjną i bezproblemowa pracę komputera, zapewni dobra i wydajna bateria, która będzie dostarczać energię, potrzebną do działania sprzętu. Niestety oryginalne produkty, zakupione wraz z laptopem, po pewnym czasie tracą swoje właściwości, a akumulator wymaga wymiany na nowy.

Ogniwa litowo – jonowe, z których składają się baterie do laptopów, podlegają naturalnemu procesowi starzenia się, za czym idzie skrócony czas pracy akumulatora. Laptop, który początkowo pracował na baterii nawet kilka godzin, teraz rozładowuje się w kilka minut? Zamienniki baterii do laptopów Toshiba dostępne w sklepie x- batt rozwiążą ten problem. W ofercie znajdują się produkty dopasowane do wszystkich modeli laptopów tej marki. Ogniwa, z których je wykonano, cechuje wysoka jakość, dzięki czemu zakupione baterie dłużej zachowują swoją sprawność.  

Każdy produkt jest fabrycznie nowy i zapakowany w oryginalne opakowanie, do którego dołączona jest instrukcja obsługi. Zamienniki baterii wykonano przy użyciu najnowszych technologii, dzięki czemu unikniemy długotrwałego procesu formatowania ich. Nowy akumulator jest zdatny do użytku natychmiast po dostarczeniu do Twojego domu.

Wszystkie zamienne baterie do laptopów Toshiba posiadają zabezpieczenia przed głębokim rozładowaniem, przeładowaniem oraz przegrzaniem, które gwarantują Ci bezpieczną pracę. Asortyment jest objęty również 12 miesięczną gwarancją, realizowaną w wygodnym systemie „od drzwi do drzwi”. Oznacza to, że za ewentualną naprawę lub wymianę sprzętu, nie poniesiesz ze swojej strony, żadnych dodatkowych kosztów.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Toshiba A300-15K.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu