lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Baterie do laptopów marki MSI

Baterie MSI

MSI to firma o światowej sławie, która zajmuje się produkcją sprzętu komputerowego wysokiej klasy. W swojej ofercie posiada produkty do użytku domowego, biurowego oraz sprzęt dla zawansowanych użytkowników.

Laptopy i notebooki produkowane przez MSI wyróżnia zastosowanie dobrych jakościowo, wydajnych podzespołów, które zapewniają stabilną pracę i rozrywkę. Jeśli zależy Ci na tym, aby móc przez długi czas korzystać z komputera, bez bieżącego dostępu do energii elektrycznej, zakup dostępnych u nas baterii, będzie dobrym rozwiązaniem.  

Oferowane przez nas baterie do laptopów marki MSI zbudowane są ze specjalnej płytki sterującej oraz kilku ogniw litowo – jonowych. Ogniwa są chronione przed głębokim rozładowaniem i przeładowaniem, co stanowi zabezpieczenie dla projektów, które wykonujesz na swoim komputerze. Dostępne w X-batt zamienniki baterii charakteryzują się także dużym potencjałem elektromechanicznym, wpływającym na żywotność produktu.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, bateria nie wymaga żmudnego procesu formatowania, przez co jest przystosowana do użycia zaraz po rozpakowaniu. Gwarancja jest realizowana w systemie „door-to-door”, w razie uszkodzenia baterii podczas okresu gwarancyjnego nie musisz się obawiać o dodatkowe koszty. Sprzęt zostanie odebrany od Ciebie, a następnie naprawiony lub wymieniony i odesłany pod wskazany adres.

Wszystkie dostępne u nas zamienniki są kompatybilne z laptopami MSI, a w razie dobrania niepasującego produktu bez problemu wymienimy go na inny. Jeśli masz pytania dotyczące dostępnych w ofercie produktów, chętnie na nie odpowiemy i doradzimy Ci, który produkt warto kupić. 

Znajdziesz u nas baterie do takich modeli laptopów jak: MSI CX650, MSI  FX600, MSI GE60 oraz innych popularnych modeli.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: MSI GE60 2OC.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu