lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Baterie do laptopów marki Lenovo

Baterie Lenovo

Lenovo jest obecnie jedną z największych firm informatycznych na świecie, która specjalizuje się w produkcji komputerów osobistych. Coraz więcej osób sięga po sprzęt tej marki, co zwiększa zapotrzebowanie na dobre jakościowo zamienniki baterii kompatybilnych z laptopami Lenovo.

Dla wielu z nas, to właśnie bateria, jest najważniejszym elementem konstrukcyjnym przenośnego sprzętu komputerowego. Ten niewielki akumulator pozwala, bowiem na pracę wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Gwarantuje również możliwość przenośnego używania komputera, bez obaw o szybkie rozładowanie, powodujące przestój w pracy.

Oferowane przez nas baterie do laptopów marki Lenovo zbudowane są z ogniw litowo – jonowych oraz ze specjalnych płytek sterujących, które zabezpieczają przed głębokim rozładowaniem i przeładowaniem. Każdy produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany i posiada gwarancję użytkowania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, bateria jest przystosowana do użycia zaraz po montażu, nie wymaga procesu formatowania.

W przypadku, gdy bateria ulegnie uszkodzeniu w okresie obowiązywania gwarancji, klientowi przysługuje możliwość naprawy w systemie „ door to door”. Oznacza to, że sprzęt zostanie odebrany ze wskazanego przez Ciebie miejsca, naprawiony i odesłany, a Ty nie poniesiesz za tą usługę żadnych dodatkowych kosztów.

W trosce o potrzeby naszych klientów oferujemy dobre jakościowo zamienniki baterii, zapewniające bezpieczne użytkowanie. Niejednokrotnie na skutek spadku napięcia elektrycznego i wyłączenia komputera można stracić efekt kilku godzinnej pracy. Wybór baterii do laptopów Lenovo z naszego sklepu będzie gwarancją uniknięcia takich sytuacji.

Znajdziesz u nas baterie do takich modeli laptopów jak: Lenovo G50 , Lenovo G50- 30, Lenovo G50-30 80G001QBPB, Lenovo G50-30 80G001XHPB oraz wielu innych.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Lenovo B590.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu