lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Baterie do laptopów marki Hp

Baterie do laptopów HP

Hewlett – Packard Company, to rozpoznawalna na całym świecie amerykańska korporacja, która jest pionierem w produkcji komputerów, laptopów, drukarek i układów scalonych. Produkowane urządzenia wyróżniają się wysokąjakością wykonania, nowoczesnym wyglądem oraz modułami, które zadowolą każdego użytkownika. Każdy laptop, nawet tej klasy co produkty z logo HP, wymaga po pewnym czasie wymiany fabrycznej baterii na inną.

Przy zakupie nowego akumulatora zasilającego, warto wybrać zamiennik dobrej jakości, który pozwoli utrzymać standardy pracy przy komputerze, na tym samym poziomie co dotychczas. Zamienniki dostępne w ofercie sklepu x- batt są idealnym odwzorowaniem oryginalnych modeli, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi laptopami HP. Sprzedawane przez nas baterię posiadają ogniwa o realnej pojemności, dorównującej akumulatorom, fabrycznie dołączonym do sprzętu.

Zastosowane ogniwa zapewniają trwałość oraz długotrwałe zachowanie pojemności. Dodatkowo ich litowo – jonowa konstrukcja, która jest lżejsza od innych materiałów, zapewnia łatwiejsze przenoszenie komputera. Często korzystamy z niego po za miejscem zamieszkania, gdzie nie ma dostępu do bieżącej energii elektrycznej. Dlatego warto wyposażyć swój sprzęt w dobrej klasy akumulator, który wydłuży czas pracy Twojego laptopa. W trosce o pracę, którą każdego dnia wykonujesz na swoim komputerze, wyposażyliśmy nasze zamienniki baterii w specjalne zabezpieczenia, chroniące przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem oraz zwarciem. Pozwala to na ochronę niezapisanych danych oraz uniknięcie uszkodzeń modułów znajdujących się wewnątrz laptopa.

Wszystkie zamienniki baterii dostępne w x- batt są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. W trosce o naszych klientów, całość asortymentu objęta jest gwarancją na zasadach door – to – door. Oznacza to, że w razie problemów ze sprzętem, kurier bezpłatnie odbierze go spod podanego adresu, a następnie dostarczy ponownie w to samo miejsce. Znajdziesz u nas baterie do takich modeli laptopów jak: HP DV6-6030ew, HP ProBook 6555b, HP HSTNN-XB61 oraz innych znanych modeli.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: HP dv6-6b15ew.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu