lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Baterie do laptopów marki Fujitsu-Siemens

Baterie do laptopów Fujitsu - Siemens

Fujitsu – Siemens to rozpoznawalna na całym świecie niemiecko – japońska spółka, działająca od lat w branży IT. Firma wytwarza szeroki asortyment, z zakresu komputerów stacjonarnych, tabletów i laptopów.

Ogniwa znajdujące się w akumulatorach, mają swoją określoną pojemność, będącą zdolnością przechowywania ładunku elektrycznego. Wartość tą określa się w amperogodzinach – mAh, na podstawie których, możemy obliczyć szacunkową ilość cykli ładowania baterii. Po pewnym czasie czas prac akumulatora, bez konieczności skorzystania z energii i zasilacza znacznie maleje. Jeśli nie chcemy korzystać z laptopa, jak z komputera stacjonarnego, konieczna jest wymiana baterii na nową, dopasowaną swymi parametrami do tej fabrycznej.       

W x – batt znajdziesz zamienniki baterii, kompatybilne ze wszystkimi modelami laptopów Fujitsu – Siemens. Każdy z dostępnych w ofercie produktów jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada dołączoną instrukcję obsługi. Producentem zamiennych baterii jest firma Enestar, mająca na polskim rynku opinię lidera, w tej branży.

Przy laptopie często wykonujemy ważne zadania, gromadząc liczne dane, których utrata zdecydowanie nie jest nam na rękę. Aby zagwarantować bezpieczeństwo pracy, wyposażyliśmy nasze produkty, w zabezpieczenia przed głębokim rozładowaniem, przegrzaniem oraz przeładowaniem. Na wszystkie zamienniki baterii x – batt oferujemy także pełną 12 – miesięczną gwarancję, wykonywaną w systemie DOOR – TO – DOOR. Oznacza to, że w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem, naprawisz lub wymienisz go, bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Fujitsu-siemens Amilo Li1718.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu