lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Baterie do laptopów marki Compaq

Baterie do laptopów Compaq

Firma Compaq została założona w 1982 roku,  przez trzech amerykańskich informatyków. Głównym asortymentem przedsiębiorstwa są osobiste komputery, w tym wysokiej klasy laptopy. Dokonując zakupu laptopa, należy pamiętać, że jego integralna część stanowi bateria. To właśnie jego poprawne działanie, decyduje o pełnej mobilności naszego urządzenia. Każdy akumulator, ma jednak określoną żywotność i po pewnym czasie użytkowania, przychodzi czas na kupno zamiennika. Proces starzenia się ogniw, z których zbudowane są baterię jest naturalny i dotyczy każdego produktu. Różny jest jedynie ilość cykli ładowania, na której podstawie określa się żywotność akumulatora.

W sklepie x – batt znajdziesz dobre jakościowo zamienniki baterii, do swojego laptopa Compaq. Te niewielkie rozmiarowo komputery, nie bez powodu nazywamy przenośnymi. Sprzęt wyposażony został w akumulatory, pozwalające na pracę z dala od bieżącego źródła energii, aby nie utracić tej możliwości, warto zadbać o odpowiednie zasilanie.

Nasze zamienniki baterie, posiadają napięcie odpowiadające fabrycznym produktów Compaq, dzięki czemu możesz być pewien, że nie dojdzie do uszkodzenia komputera, na skutek montażu akumulatora o zwiększonych parametrach. Dodatkowo dostępne w ofercie produkty, wyposażyliśmy w zabezpieczenia przed głębokim rozładowaniem, przeładowaniem oraz przegrzaniem. Zastosowane w zamiennikach ogniwa litowo – jonowe są gwarancją poprawnego działania baterii oraz jej długiej żywotności. Ich konstrukcja jest stosunkowo lekka, co stanowi dużą zaletę dla osób, które korzystają z laptopów głównie mobilnie.

W trosce o swoich klientów, na zamienniki baterii zakupione w naszym sklepie, udzielamy pełnej 12 – miesięcznej gwarancji. Przez cały okres jej obowiązywania do dyspozycji pozostaje kurier, który sprzęt odbierze spod wskazanego adresu, a następnie dostarczy w to samo miejsce. Cały proces odbywa się bez żadnych dodatkowych kosztów z państwa strony.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Compaq Presario CQ60.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu