lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Baterie do laptopów marki Benq

Baterie Benq

Firma Benq to lider w produkcji innowacyjnych urządzeń cyfrowych i wysokiej klasy sprzętu komputerowego. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1984 roku, a główną dewizą marki stało się hasło „liczy się przyjemność i jakość życia". Działania prowadzone przez firmę dążą do podniesienia komfortu użytkowania komputerów osobistych, ułatwiających codzienną pracę. Sprzęt sygnalizowany logo „Benq” do prawidłowego funkcjonowania potrzebuję dobrej klasy baterii, którą można znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Staranne odwzorowanie oryginalnych modeli sprawia, że dostępne u nas zamienniki zagwarantują bezpieczną i stabilną pracę laptopa Benq. Wszystkie produkty przygotowywane są tak, aby były całkowicie kompatybilne z Twoim sprzętem.

Baterie do sprzętu komputerowego Benq dostępne w X-batt, wykonano przy użyciu zaawansowanych technologii, zwracając szczególną uwagę na kontrolę ich jakości. Kupując
u nas, masz gwarancję otrzymania niezawodnego produktu, w korzystnej cenie. Na cały dostępny asortyment udzielamy gwarancji, która w razie problemów ze sprzętem, zapewni Ci jego bezpłatną naprawę lub wymianę. Baterię odbierzemy prosto z Twojego domu, a potem dostarczymy w to samo miejsce.

W bateriach zastosowano wysokiej klasy ogniwa, pozwalające na stabilną pracę, i dostarczanie równego napięcia, nawet w momentach maksymalnego obciążenia sprzętu. Produkty posiadają duży potencjał elektromechaniczny, wpływający na ich żywotność. 

Dodatkowo każdy akumulator wyposażony jest w zabezpieczenia przed przeładowaniem oraz przegrzewaniem. Nowoczesna technologia pozwala na użycie baterii od razu, bez konieczności czasochłonnego formatowania. Wszystkie dostępne produkty są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach. Do zestawu dołączamy instrukcję użytkowania w kilku językach, ułatwiającą montaż baterii.     

Znajdziesz u nas baterię do wszystkich modeli laptopów Benq, w tym   Benq 7437700000Benq 916C5810F  oraz  Benq BATSQU704.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Benq JoyBook R56.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu