lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Baterie do laptopów marki Asus

Baterie do laptopów Asus

Asus jest firmą, działającą na rynku od 1989 roku, kiedy to czterech informatyków pracujących dla innego przedsiębiorstwa, postanowiło stworzy swoją własną markę. Główny asortyment przedsiębiorstwa to płyty główne, podzespoły, tablety, laptopy, a także komputery stacjonarne.  Sprzęt komputerowy marki Asus charakteryzuje wysoka wydajność i zastosowanie komponentów najwyższej, jakości.

Czas poprawnej pracy baterii do laptopów jest ograniczony, żaden zakupiony produkt nie będzie takim, który zawsze działa poprawnie. Stąd od czasu do czasu, każda bateria wymaga wymiany na nową, pozwalającą w dalszym ciągu cieszyć się niezawodną pracą komputera. Decydując się na zakup, warto wybrać dobrej jakości zamiennik, który charakteryzuje się większą ilością cykli ładowania. W ofercie sklepu x – batt znajdują się dobre jakościowo zamienniki baterii do wszystkich modeli laptopów Asus. Zapewniamy kompatybilność produktu z Twoim sprzętem, a w razie jakichkolwiek problemów, pełną 12 miesięczną gwarancję, która odbywa się w wygodnym systemie DOOR – TO – DOOR. Dzięki temu nie musisz martwić się o dodatkowe koszty, gdyż zakupiony u nas produkt, odbierzemy spod Twoich drzwi, a następnie dostarczymy w to samo miejsce.

Zamienne baterie x- batt są wyposażone w wygodne zabezpieczenia, przeciwko przeładowaniu, przegrzaniu i głębokiemu rozładowaniu, dzięki czemu nie musisz obawiać się utraty danych, znajdujących się na Twoim komputerze.  Produkt jest gotowy do użytku natychmiast po dostarczeniu, nie wymaga formatowania i innych długotrwałych procesów.  Wszystkie nasze akumulatory wykonane są w technologii litowo – jonowej, która jest lżejsza od alternatywnych rozwiązań.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Asus X93.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu