lub wybierz kategorię

Infolinia?

+48 71 727 62 71?

Zadzwoń do nas

Baterie do laptopów marki Apple

Baterie Apple

Apple jest amerykańską korporacją zajmującą się produkcją urządzeń elektroniki użytkowej, w tym przenośnych komputerów osobistych. Asortyment firmy charakteryzują wysokie standardy produkcji oraz niezawodność, które wpłynęły na częsty wybór laptopów tej marki, także pośród polskich klientów.

Wytrzymałe akumulatory to produkt, którego poszukuje niejeden użytkownik laptopa Apple. Sprzęt tej klasy, wymaga bowiem dobrych jakościowo baterii, które wpłyną na wysoki standard naszej pracy.

Popularność marki Apple wpłynęła na wysoką cenę oryginalnych baterii, która niejednokrotnie zniechęca do zakupu opisywanego sprzętu. Przy wyborze zamienników z oferty X-batt nie musimy martwić się tym faktem, gdyż w atrakcyjnej cenie otrzymamy produkt, nieodbiegający stanem technicznym od markowego asortymentu.

Nasze zamienniki baterii do laptopów Apple są doceniane przez naszych klientów, za długi czas eksploatacji oraz trwałą konstrukcję, które zapewniają niezawodne narzędzie pracy. W bateriach wykorzystujmy akumulatory litowo – jonowe, które są bezpieczniejsze dla środowiska naturalnego od alternatywnych, wykorzystywanych do niedawna ogniw niklowo – metalowo – wodo - workowych.

Dostępne w X-batt zamienniki baterii charakteryzują się także dużym potencjałem elektromechanicznym, wpływającym na żywotność produktu. Czas pracy zamienników określany jest liczbą cykli, w czasie których dochodzi do naładowania i rozładownia.

Przy wyborze baterii warto zwrócić również uwagę na informację dotyczącą jej pojemności. Jest ona podawana w Wh lub mAh i im wartość ta jest wyższa, tym dłuższy jest czas pracy akumulatora. Pojemność naszych baterii do laptopów marki Apple jest wysoka, wynosi 5200 mAh.

Posiadamy zamienniki do laptopów takich jak: Apple A1185, Apple Ma561, Apple Ma561LLA, Apple A1280 oraz innych popularnych modeli Apple.

Ta kategoria zawiera tak dużą ilość produktów, że konieczne będzie skorzystanie z wyszukiwarki powyżej.

Wiemy, że znalezienie swojego modelu laptopa nie zawsze jest proste. Zwykle model widoczny jest obok ekranu komputera, albo obok klawiatury. Często jednak trzeba go szukać na tabliczce pod laptopem. W niektórych markach laptopów można go również znaleźć pod baterią.

  1. 1Poszukaj modelu laptopa i wprowadź go do wyszukiwarki podając markę laptopa i model, np: Apple Macbook Pro 15 2008.
  2. 2Nie znalazłeś tego, czego szukasz? To jeszcze nic straconego.
  3. 3Zadzwoń na infolinię do naszego konsultanta, który udzieli fachowej pomocy. Każdy telefon jest mile widziany.
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i polityką plików cookie. Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu